درباره ما

صفحه درباره ما، تقریبا تمام سایت ها چنین صفحه ای دارند. معمولا این صفحه در جایی از سایت قرار می گیرد که کمتر به آن توجه می شود و افراد کمی به سراغ آن می روند. اینکه چگونه کسب و کارها شکل گرفته اند، چه مسیری را طی کرده اند تا به این نقطه رسیده اند و تصمیمم دارند به کجا برسند، چه درس هایی را در طول مسیر فراگرفته اند. اینها از جمله مواردی است که در این صفحه عنوان می شوند. در واقع این صفحه داستان شکست ها و پیروزی های افراد، شرکت ها و مجموعه ها را دربردارد.

هدف ما در این سایت کمک به ساخت داستان کسب و کار شما است. در واقع هدف ما این است تا با ارائه مطالب مرتبط با کسب و کار در گام اول به شما در کسب و کارتان کمک نماییم و در گام بعدی خود این مطالب را فرا بگیریم.  نویسندگان این سایت مدیران و صاحبان شرکت های بزرگ و با تجربه کاری فراوان نیستند، در واقع کسانی هستند که هر یک به نوعی با مدیریت یک کسب و کار کوچک و یا متوسط درگیر هستند و به دنبال راه حل برای مشکلات کسب و کار خود هستند. مشکلاتی که ممکن است مشکلات شما نیز باشند.

فروش کم محصولات، تعداد کم مشتری، کارمند و کارگر ناراضی، مدیر نالایق و ضعیف، همکار نامناسب، مشتری ناراضی، حقوق کم، مشکل در کار تیمی، راه اندازی کسب و کار و … نمونه هایی از این مشکلات هستند. در واقع مشکلات کسب و کار دلیل راه اندازی این سایت است. مشکلاتی که برخی به علت ناآگاهی و برخی به علت تصمیمات اشتباه به وجود می آیند و روند کسب و کار را دچار اختلال می کنند.

امیدوارم بتوانیم با کمک یکدیگر و با به اشتراک گذاری تجربه ها مشکلات و موانع را برطرف نماییم و یک مجموعه داستان زیبا از پیروزی ها خودمان برای آیندگان به جا بگذاریم.