چرا کسب و کار شما باید هر چه سریع تر در اینستاگرام حضور داشته باشد

 

 

اینستاگرام یکی از مشهور ترین پلتفرم های اجتماعی با بیش از 400 میلیون کاربر است. اما بر خلاف تعامل با فیس بوک و توییتر ، برخی کسب و کار ها نمی دانند از اینستاگرام چگونه برای بازاریابی استفاده کنند. پست گذاشتن کار آسانی است اما هدایت ترافیک به وبسایت کسب و کارتان مسئله دیگری است.

 

اما این وضعیت به دلیل ابزار هایی که اخیرا اینستاگرام معرفی کرده ، تغییر کرده. کسب و کار ها قادرند به امکاناتی دست یابند که در اختیار کاربران عادی نیست. اجازه دهید کمی در مورد این امکانات حرف بزنیم.

 

پروفایل تجاری(bussiness profile)

اگر می خواهید کاربران شما به آسانی متوجه شوند که پروفایل شما مربوط به یک شرکت است، پروفایل تجاری این کار را برای شما انجام می دهد. علاوه بر این که کسب و کار خود را به مشتریان معرفی می کنید ، آنها قادر خواهند بود با فشار دادن یک دکمه با شما تماس گرفته ، پیامک بزنند و یا ایمیل کنند.

پست ها مانند یک پروفایل عادی است تنها المانی که تغییر می کند پیج شماست.

حالا، به عنوان مثال اگر مشتریان به یک پیج اینستاگرام لباس شما مراجعه کنند، می توانند با فشار دادن یک دکمه با شما در ارتباط بوده و یا خریداری کنند.

 

شما همچنین نیاز دارید پروفایلتان را تجاری کنید تا به این دو ابزار دیگر دسترسی پیدا کنید.

 

Insight

این کلمه در فارسی به معنای بینش است اما چه کاربردی دارد. به دنبال توئیر و فیسبوک ،اینستاگرام به کاربران تجاری داده های تحلیلی برای تعیین عملکرد پست ها را پیشنهاد می دهد. شما قادرید پست هایی که تاثیر گذاری بیشتری داشته را شناسایی کنید. علاوه بر این اطلاعاتی در مورد جمعیت ، سن، موقعیت برای هر پست را در اختیار شما قرار می دهد.

 

این داده ها از طریق برنامه های اینستاگرام قابل دسترسی نیست، شما باید یک اکانت فیس بوک داشته و آن را به اکانت اینستاگرام خود متصل کنید. با این اطلاعات می توانید مشخص کنید کاربران شما به چه پست هایی علاقه بیشتری نشان می دهند.

 

ترفیع(promotion)

دو ابزار قبلی مجانی در اختیار شما قرار می گیرد، اما اگر می خواهید برای تلبلیغات خود هزینه کنید می توانید از این ابزار استفاده کرده و پست هایی که از طریق insights شناسایی کردید را بیشتر در معرض بازدید قرار دهید. در این قسمت نیز ابزار هایی در اختیار شما قرار میگیرد که می توانید کنترل کنید چه مقدار مایلید پست شما دیده شود.

 

اینستاگرام همانند اسنپ چت ، در حال ظهور به عنوان یک پلتفرم مشهور است ، بنابراین عاقلانه است که کسب و کار شما یک اکانت داشته باشد.

 

 

منبع:    entrepreneur

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *