افراد موفق همیشه به دنبال غیرممکن ها می روند– دلیلش اینجاست

خانم آلیسون می گویید در ابتدای شروع کار قصد داشته یک داروساز شود و سپس در حوزه ی روابط عمومی کار کند اما او به هیچ کدام دست نیافته است. هر گاه به این اهداف خود نزدیک تر می شده ، جاه طلبی های خود را مورد بازبینی قرار می داده و مسیر خود را تغییر می داده. گاهی مجبور بوده اهدفی که سال ها موجب انگیزه او بوده را فراموش کرده و هدف دیگری را انتخاب کند ، یک انتخاب جدید و غیر منتظره برای رسیدن به تکامل !

 

اگر شما به دنبال این هستید که به درجات بالا برسید و مشکلات رسیدن به تکامل را پشت سر بگذارید ، به یاد داشتن چند نکته مهم است.

 

تغییر مسیر شما به معنی شکست نیست

افراد موفق و کارآفرینان توسط اهداف خود هدایت می شوند. در این مسیر ، ممکن است توسط اهدافتان تشویق شده و یا به دام بیافتید. بهترین داستان ها همیشه در مورد شروع  جدید و انحرافات کسب و کار ها است. اگر فکر می کنید از کاری که می کنید حس خوبی ندارید حتی وقتی که کار ها خوب پیش می رود به فکر یه برنامه ریزی دیگر باشید تغییر مسیر یک انتخاب بد، نادرست و یا نشانه شکست نیست بلکه یک انتخاب جدید و اغلب مواقع درست است.

 

هیچ چیزی را نشانه شکست ندانید

شرایط گاهی اوقات از کنترل خارج می شود، برنامه ریزی ها به هم می خورد، محصولات شکست می خورند، رقبا از شما پیشی می گیرند. اگر با مشکلات مواجه شوید مشکلات شما را می بلعند و یا شما تحت تاثیر آن ها قرار نمی گیرید و راه خود را ادامه می دهید. وقت خود را صرف ناراحتی در مورد چیزهایی که از دست داده اید نکنید. یک تجربه بد نشانه شکست نیست بلکه شانسی برای شماست تا تصمیمات درست را اتخاذ کنید.

 

هر چه قدر شرایط دشوار باشد ، راه حلی وجود دارد

اگر با مشکلات زیادی روبرو شدید ، 5 دقیقه همه چیز را رها کنید. یه جای خلوت پیدا کنید و داد بزنید یا گریه کنید . اجازه دهید آنچه که درون شماست خالی شود  سپس به سراغ یافتن راهی برای مشکل بروید. هر احساس شخصی که دارید فقط به خودتان فکر نکنید . فکر کنید که شما در حال سرویس دهی به افراد زیادی هستید ، شرکتتان، کارمندان و مردم .

اینگونه می توانید راه حل را پیدا کنید ، به دور از احساسات شخصی و بیرون از خودتان.

 

یک تجربه پایان ناپذیر است

هنگامی که بر عوامل خارجی هیچ کترلی ندارید ممکن است متوجه شوید راهی که انتخاب کردید تنها را نیست و یا حتی راه درست نیست .

در راه رو بروی خود ممکن است تصمیماتی بگیرید و مسیر خود را عوض کنید ، با مسائل جدیدی روبرو می شوید و تجربه می کنید. اما هر چه جلوتر می روید کامل تر می شوید.

 

منبع :  entrepreneur

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *