5 نکته برای ایجاد محتوای ویدئوی با کیفیت حتی اگر نمی دانید از کجا شروع کنید

 

آیا شما به ایجاد محتوای ویدئویی برای موفیقت در رسانه های آینده نیاز دارید؟

 

کریس ویلیامز (مدیر اجرایی محصولات شرکت  iHeartMedia) ، جسی هرتزبرگ( مدیر عامل پیشین Livestream) و هاپ کینگ ( در Cheddar Media) و بسیاری دیگر این طور فکر می کنند. روزانه بیش از 500 میلیون ساعت ویدئو در یوتیوب دیده می شود و 90 درصد کاربران می گویند ویدئو های محصولات برای اقدام به خرید محصولات برای آنها موثر است. اگر می خواهید برند خود را از طریق دیجیتال مارکتینگ رشد دهید ، ویدئو راه انجام این کار است.

 

اگر نمی دانید از کجا شروع کنید به 5 نکته مهم که توسط هرتزبرگ و ویلیامز ارائه شده است توجه کنید :

 

1- با مشتریانتان شروع کنید

هرتزبرگ می گوید : ” من فکر می کنم  بهترین قسمت برای کسب و کاری که می خواهد محتوای ویدئو تولید کنید ایجاد محتوا در مورد مشتریانش است”. وقتی به ویدئو هایی که می خواهید بسازید فکر می کنید ، تمرکز خود رو بر روی آگاه سازی مشتریان بگذارید ، به آنها آموزش بدهید . به آنها اطلاعاتی بدهید که موجب رشد زندگی شخصی شان می شود.

 

2- نمی دانید از کجا شروع کنید؟ از مخاطبین خود بپرسید

اگر نمی دانید چه نوع محتوای ویدئویی تولید کنید ، مستقیما سراغ منبع بروید. در رسانه های اجتماعی حضور پیدا کنید و از مخاطبین سوال کنید چه چیزی می خواهند و چه نیاز دارند.

 

3-محتوای کوتاه و جذاب تولید کنید

بهترین محتوای ویدیویی در حدود 10 تا 15 دقیقه است. هرتزبرگ می گوید به اندازه کافی توضیح دهید و همچنین به اندازه ای باشد که کاربران راحت باشد.

 

4-از پلتفرم ها نترسید

پلتفرم های متعددی وجود دارند که می توانید محتوای خود را به مردم انتقال دهید، اما ممکن است پلتفرم شما خیلی هم معروف نباشد. ویلیامز می گوید :” چگونه با مخاطبین ارتباط برقرار می کنید ؟ نکته حرف های شما چیست ؟ این ها مهم هستند. ”

 

5-تعداد بازدید ها را فراموش کنید

به جای این که ذهن خود را مشغول تعداد بازید کنندگان کنید ، ببینید چه افرادی مورد هدف شما هستند. تاکیدتان بر روی ساخت یک گروه از افراد دوست داشتنی باشد که اطلاعات را به دیگری منتقل می کنند. سپس مطمئن شوید پیوسته با آنها در ارتباط هستید.

 

منبع :entrepreneur

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *